flowers-slider-txt-element.jpg

Transporti FALAS

Në të gjitha porositë.
Botëror.

Dërgimi i luleve nuk ka qenë kurrë kaq i lehtë!

Si punon

Me Italian Flora ju mund të dërgoni dhurata me lule në të gjithë botën falë rrjetit tonë global të partnerëve.

Dërgoni Lule në Itali dhe në mbarë botën

Flora italiane ofron një dorëzimi i luleve në Itali dhe në mbarë botën.

Ne do t'ju ndihmojmë që dërgoni lule në Itali, dhe shprehni ndjenjat tuaja përmes luleve tona, shërbimi ynë ndërkombëtar i luleve është i lirë dhe i lehtë.

Vizitoni tonë Dyqan lulesh online dhe aty do të gjeni një:

Dorëzimi i luleve në Itali me dorëzimi në të njëjtën ditë, me çmimin më të mirë!

Dërgoni lule të bukura të freskëta kudo në Itali

Itali Dorëzimi i luleve me më mirë Çmimet në të gjitha rajonet italiane:

 • Abruzzo
 • Basilicata
 • Calabria
 • Campania
 • Emilia Romagna
 • Friuli Venezia Giulia
 • Lazio
 • Liguria
 • Lombard
 • Marçe
 • Molise
 • Piedmont
 • Pulia dhe salento
 • Sardenja
 • Sicilia
 • Toscana
 • Trentino – Alto Adige (Tiroli i Jugut)
 • Umbria
 • Lugina e Aostës
 • Veneto

Lulet e Italisë me dorëzimi në të njëjtën ditë

Rrjeti ynë i luleshitës vendas ndodhen në çdo krahinë italiane:

Modena, Parma, Piacenza, Ravenna, Reggio Emilia, Matera, Potenza, Avellino, Benevento, Caserta, Napoli, Salerno, Bologna, Ferrara, Forlì dhe Cesena, Rimini, Gorizia, Pordenone, Trieste, Udine, Genoa, Imperia, La Spezia, Savona, Chieti, L'Aquila, Pescara, Teramo, Bergamo, Brescia, Como, Cremona, Lecco, Lodi, Mantova, Milani, rajoni Monza dhe Brianza, Pavia, Sondrio, Varese, Ancona, Ascoli Piceno, Fermo, Macerata, Pesaro dhe Urbino, Campobasso, Isernia, Alessandria, Asti, Biella, Cuneo, Novara, Torino, Verbano, Cusio, Ossola, Vercelli, Bari , Barletta, Andria, Trani, Brindisi, Foggia, Lecce, Taranto, Cagliari, Carbonia – Iglesias, Medio Campidano, Nuoro, Ogliastra, Olbia dhe Tempio, Oristano, Sassari, Agrigento, Caltanissetta, Catania, Enna, Messina, Palermo, Raguza, Siracusa, Trapani, Arezzo, Firence, Grosseto, Livorno, Lucca, Massa Carrara, Pisa, Pistoia, Prato, Siena, Bolzano, Trento, Perugia, Terni, Aosta, Belluno, Padova, Rovigo, Treviso, VeneciaVerona, Vicenza, Frosinone, Latina, Rieti, Roma, Viterbo, Catanzaro, Cosenza, Crotone, Reggio Calabria, Vibo Valentia.

Ne shpërndajmë lule kudo në Itali, duke përfshirë: Sicilinë, Capri, Sardenja, Elba, San Marino dhe qytetin e Vatikanit.

Shërbimet e dorëzimit të luleve - Porositni lule të freskëta në internet

Porositni lule të freskëta në internet dhe do të gjeni buqetë me trëndafila në ngjyra dhe madhësi të ndryshme (me kërcell të shkurtër, të mesëm ose të gjatë) dhe gjithashtu një gamë të gjerë të bimëve me lule dhe bimësh jeshile për kopshtin ose shtëpinë tuaj.

Çdo dhuratë me lule do të jetë e përshtatshme për çdo rast dhe çdo lloj lule në një ngjyrë të caktuar do të marrë një kuptim të ndryshëm.

Një listë e plotë e fjalive që do t'i shtohen buqetës si mesazh me kartë do të jetë gjithashtu në shërbimin tuaj si këshillë.

Mesazhi juaj do t'i dërgohet personalisht marrësit së bashku me lulet. Privatësia juaj do të sigurohet.

Dërgoni lule në Itali dhe në mbarë botën, dhe çdo luleshitës vendas do të organizojë një buqetë me lule të freskëta dhe cilësore duke ndjekur stilin e tij personal.

Shërbim dërgimi i luleve dhe dhuratave për çdo rast

Për çfarë dërgese të rasteve të veçanta keni nevojë?

Dhurata juaj me lule sigurisht që do të vlerësohet në çdo rast, sepse do ta lumturoni të dashurin tuaj gjatë një dite të veçantë të jetës së tij/saj, si ne:

Mos hezitoni të na kontaktoni, ne do t'ju japim ndihmën tonë për të zgjedhur dhuratën e duhur me lule për rastin tuaj të veçantë.

Dërgo dhe dërgo dhurata për të, verëra, shampanjë, shportë me lule fruta dhe arush pelushi.

La luleshitës vendas ka një synim të rëndësishëm, ato do të bëjnë të qeshurin tuaj të dashur vetëm përmes luleve të freskëta, me dorëzim në të njëjtën ditë.

Falë gamës sonë të gjerë të luleshitësve, ne do t'ju sigurojmë dërgesa të luleve dhe bimëve kudo në Itali dhe në mbarë botën.

Dërgo lule online – Porosit aranzhim lulesh

Me ItalianFlora ju mund të dërgoni aranzhime lulesh dhe dhurata në të gjithë botën, të dorëzuara nga luleshitës vendas ndërkombëtarisht, falë rrjetit tonë të pranishëm në të gjitha vendet:

Shqipëri, Algjeri, Samoa amerikane, Andorra, Angolë, Anguilla, Antigua dhe Barbuda, Argjentinë, Armeni, Aruba, Australi, Austri, Azerbaixhan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Bjellorusi, Belgjikë, Belize, benin, Bermuda, Butani, Bolivi, Bosnje dhe Hercegovinë, BotsvanëBrazil, British Virgin Islands, Brunei Darussalam, Bullgari, Burundi, Kamboxhi, Kamerun, Kanadë, Cape Verde, Cayman Islands, Kili, Kinë, Kolumbi, Ishujt Kuk, Kostarikë, Bregut të Fildishtë, Kroacia, Qipro, Republika Çeke, Danimarkë, Djibouti, Dominica, Republika Domenikane, Ekuador, Egjipt, El Salvador, Angli, Eritrea, Estoni, Etiopi, Ishujt Faroe, Fiji, Finlandë, Francë, French Guiana, Polinezia franceze, Gabon, Gjeorgji, Gjermani, Gana, Gjibraltar, Greqi, grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, gërnzi, Guajana, Haiti, Honduras, Hong Kong, Hungari, Islandë, Indi, Indonezi, Irak Irlandë, Ishulli i Njeriut, Izrael, Itali, Xhamaika, Japoni, triko, Jordan, Kazahstan, Kenya, Korea e Veriut, Korea e jugut, Kuwait, Kirgistan, Letoni, Liban, Lesoto, Lihtenshtajni, Lituani, Luksemburg, Macau, Maqedoni, Madagaskar, Malawi, Malaysia, Maldivet, Maltë, Martinique, Lojra, Meksikë, Moldovë, Monaco, Mongoli Mali i Zi, Marok, Mozambik, Myanmar, Namibia, NepalHolandë, Antilet Hollandeze, Zelanda e Re, Nikaragua, Nigeri, Irlanada veriore, Norvegji, Oman, Pakistan, Palau, Palestinë, Panama, Papua Guinea e Re, Paraguaj, Peru, Filipinet, Poloni, Portugali, Puerto Rico, Qatar, bashkim, Rumani, Rusi, Rwanda, Saint Kitts dhe Nevis, Saint Lucia, Arabia Saudite, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Slovakia, Slovenia, Ishujt Solomon, Afrika e Jugut, Spanjë, Sri Lanka, Sudan, Suriname, Swaziland, Suedi, Zvicër, Taiwan, Taxhikistan, Tanzania, Tajlandë, timor Leste, Togo, Trinidad dhe Tobago, Tunizi, Turqi, Turkmenistan, uganda, Ukrainë, Emiratet e Bashkuara Arabe, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Uruguay, Uzbekistan, Vietnam, Venezuela, Ishulli i Virgjër, Zambia, Zimbabve.

Dorëzimi i luleve në shtëpi – Dorëzimi në të njëjtën ditë dhe ditën tjetër

Besoni në kompaninë tonë ItalianFlora, dhe ne do ta bëjmë të lumtur të dashurin tuaj.

Buqetë me trëndafila dhe aranzhim dore e lidhur me trëndafila të freskët të përditshëm, lule ditëlindjeje dhe dhurata shporta me lule, vazo dhe buqetë, 100% Garanci për Buzëqeshje.

Çdo ditë është një ditë e veçantë për dërgoni lule në mbarë botën, sepse lulet sjellin gëzim!

Dërgimi i luleve nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë!

Regjistrohu në buletinin tonë

Dëshironi të merrni
një zbritje ekskluzive?

Do të përdoret në përputhje me tonë Politika e Privatësisë
Na ndiqni dhe shikoni koleksionet më të fundit

Instagram jonë

Foto nga klientët tanë dhe ide të këndshme
Regjistrohu në buletinin tonë

Merrni zbritjen tuaj prej 5 €!

Klikoni këtu për të marrë zbritjen në porosinë tuaj të parë.
Na ndiqni dhe shikoni koleksionet më të fundit
Foto nga klientët tanë dhe ide të këndshme
 
Ndani lajmet më të mira.

Revista italiane Flora

Çdo ditë është një ditë e veçantë për të dërguar lule në Itali dhe në mbarë botën, sepse lulet sjellin gëzim!